MPS Klima - Klimatyzacja - Wentylacja - Chłodnictwo - Rybnik

Kilka słów o nas

Dlaczego klienci własnie nas wybierają?

Oto, co cechuję naszą firmę:
  • 1
  • Ogromne doświadczenie w zakresie projektowania i montażu urządzeń klimatyzacyjno-wentylacyjnych i chłodniczych
  • 2
  • Doświadczenie oraz zasoby pozwalające na całościową obsługę techniczną.
  • 3
  • Od początku istnienia firmy, podstawowym celem jej działalności było dostarczanie usług i wyrobów na najwyższym poziomie.

Referencje...

W imieniu firmy teleintegra s.c. zaświadczam, że firma MPS-Klima Sebastian Nowak ul. Staszica 6, 44-200 Rybnik wykonała na nasze zlecenie i konserwacje central wentylacyjnych, agregatów chółodu, klimakonwektorów oraz klimatyzatorów typu SPLIT na terenie kompleksu budynków biurowych GREEN PARK oraz ATRIUM w Katowicach.

Wszystkie pracy wykonane zostały sprawnie i w terminie. Polecamy firmę MPS-Klima jako rzetelnego i sumiennego wykonawcę.

Marcin Krol

Gazdówka SP.J. W. Łobodziec R. Sadkowski potwierdza, że Firma MPS-Klima Sebastian Nowak z siedzibą w Rybniku, ul. Staszica 6 wykonała roboty klimatyzacyjno wentylacyjne oraz chłodnicze wraz z późniejszą konserwacją i serwisem.

Rekomenduję firmę MPS-Klima Sebastian Nowak, jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań...

Roman Sadkowski

Niniejszym pragniemy zarekomendować firmę MPS-Klima Sebastian Nowak ul. Staszica 6, 44-200 Rybnik, jako wiarygodnego, rzetelnego, w pełni przygotowanego do wykonywania kompleksowych usług w dziale: Dostawa, montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz chłodniczych.

W przypadku jakichkolwiek problemów z urządzeniami są zawsze do naszej dyspozycji.

Gruner Krystyna